Wyróżnienia 

Od lat nieustannie ciężko pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych klientów i to podejście zawsze się opłaca – to dla nas dodatkowa motywacja, by osiągać jeszcze lepsze wyniki. 


MOTORRAD: Najlepsza marka 2022 według wyboru czytelników

MOTORRAD: Best Brand Leserwahl 2020

… wybór najlepszej sieci sklepów detalicznych i najlepszego sklepu internetowego.

17 raz z rzędu czytelnicy magazynu MOTORRAD uznali nas za najlepszą sieć sklepów detalicznych z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi. I nie tylko: również z dużą przewagą wygraliśmy w nowej kategorii Najlepszy Sklep Internetowy.

Niezmiernie cieszymy się z okazanego nam zaufania i w przyszłości będziemy robić wszystko, aby pozostać najlepszym partnerem dla naszych klientów i ich motocykli.


SKLEP INTERNETOWY LOUIS ZWYCIĘZCĄ TESTU!

Wybrany przez magazyn MOTORRAD jako Top-Shop 2020

MOTORRAD: Top-Shop 2020

Sprawdzona, duża i uporządkowana witryna internetowa sieci sklepów detalicznych zdobyła uznanie w wielu aspektach. Do tego sympatyczni, dostępni i zorientowani na znalezienie rozwiązania doradcy. To zasłużone zwycięstwo!

*MOTORRAD, wydanie 14/2020


MOTORRAD: Top Service 2018

Top Service 2018

„Przyjazny, szybki i niesamowicie kompetentny”

Louis zwycięzcą ligi mistrzów w doradztwie.

Największe w Europie czasopismo motocyklowe chciało poznać poziom jakości doradztwa w sklepach internetowych. W tym celu przez telefon i e-mail wystawiło na próbę dziesięciu dostawców wyposażenia do motocykli*. Kryteriami były dostępność, doradztwo telefoniczne, doradztwo e-mailowe oraz informacje zawarte na stronie internetowej. Louis otrzymał najwięcej punktów i bardzo dobrą ocenę.

Wniosek testerów:

„Przyjazny, szybki i niesamowicie kompetentny – niezależnie od okoliczności klienci Louis otrzymują praktycznie optymalne doradztwo. Dokładne informacje zawarte na stronie internetowej dopełniają obrazu firmy. Zwycięzca testu, brawo!

*MOTORRAD, wydanie 5/2018