LouisCard – karta korzyści

Zamów swoją LouisCard

Twoje dane
Informacje dodatkowe
Twój motocykl

Numer kontrolny

Nowy kod captcha

* Pola obowiązkowe

Tak, chcę otrzymać bezpłatną LouisCard i akceptuję warunki używania karty.

Moje dane pozostają w Louis i nie będą ani sprzedawane, ani wynajmowane. W dowolnym momencie mam prawo do odwołania zgody na otrzymywanie reklam za pośrednictwem poszczególnych mediów reklamowych lub poczty elektronicznej, wysyłając odnośną wiadomość na adres service@louis.pl bez podania przyczyn.

Sposób postępowania z wprowadzonymi tu przez Ciebie danymi kontaktowymi i innymi danymi został opisany w punkcie Ochrona danych.W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony Twoich danych osobowych wszystkie dane są przekazywane w formie zaszyfrowanej z wykorzystaniem technologii SSL.

Ochrona danych w Louis

W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony Twoich danych osobowych wszystkie dane są przekazywane w formie zakodowanej z wykorzystaniem technologii SSL. Więcej informacji na temat ochrony danych znajdziesz tutaj.

Informacje o SSL

W jaki sposób moje dane w zamówieniu są chronione podczas transmisji przed bezprawnym wejściem w ich posiadanie przez osoby trzecie lub manipulacją ze strony osób trzecich?

Twoje dane w zamówieniu są do nas przekazywane przy użyciu SSL (Secure Socket Layer) z wykorzystaniem szyfrowania 128-bitowego. Tę metodę uważa się aktualnie za bezpieczną i jest ona wykorzystywana również przez niektóre banki w bankowości internetowej.

Jak mogę sprawdzić, czy dane są faktycznie przekazywane w sposób zaszyfrowany?

Podczas wprowadzania swoich danych osobowych do formularza zamówienia kliknij prawym przyciskiem myszy formularz zamówienia i wybierz „Właściwości” (Internet Explorer) lub „Wyświetl informacje ramowe – bezpieczeństwo” (Netscape/Mozilla) i wyświetl informacje o stosowanym szyfrowaniu.

Moja przeglądarka (Internet Explorer) pokazuje, że zamiast szyfrowania 128-bitowego wykorzystywane jest szyfrowanie zaledwie 40- lub 56-bitowe. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Niektóre starsze wersje przeglądarek nie obsługują funkcji silnego szyfrowania. Zainstaluj aktualną wersję swojej przeglądarki i/lub zainstaluj dostępne aktualizacje producenta przeglądarki.