Metody płatności

Swoje zakupy w serwisie Louis możesz opłacić na wiele sposobów. Tutaj znajdziesz niezbędne informacje, aby móc wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób płatności.

Karta kredytowa (MasterCard, Visacard, Amex i Diners)

Podaj pełny numer karty kredytowej i datę ważności. Konto karty kredytowej zostanie obciążone kwotą faktury w chwili złożenia zamówienia.

PayPal

Za pomocą systemu PayPal możesz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonać zapłaty w sklepie internetowym Louis. Skorzystaj ze swojego konta PayPal i wygodnie opłać złożone u nas zamówienie. Z reguły natychmiast otrzymujemy potwierdzenie zapłaty od PayPal i możemy przejść do realizacji Twojego zamówienia.

Zapłata z góry przelewem bankowym

Po wpłynięciu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail lub list z dokładnymi danymi na temat łącznej kwoty Twojego zamówienia wraz kosztami wysyłki. Dopiero po otrzymaniu tej wiadomości dokonaj przelewu całej kwoty na nasze konto. Po wpłynięciu całej kwoty zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki i wysłane do Ciebie.

Zasadniczo przypadające opłaty bankowe ponosi zamawiający. Informujemy, iż mogą zostać naliczone dodatkowe koszty celne (w szczególności w przypadku dostaw poza UE). Informacji udziela lokalny urząd celny.

Dla wszystkich klientów na całym świecie obowiązują następujące dane banku:

HypoVereinsbank AG - Hamburg
Kod BIC HYVEDEMM300
Kod IBAN DE 86 2003 0000 0000 3014 08