Enduro i motocross w Louis

R I D E

 

S L E E P

 

R E P E A T

 


Kto potrzebuje asfaltu, żeby się dobrze bawić?

Od trasy crossowej aż po Saharę: Jazda off-road na motocyklu to prawdziwy dreszczyk emocji. Gdzie indziej można w miarę bezpiecznie zbliżyć się do swoich granic i nauczyć się tak dużej kontroli nad pojazdem w tak krótkim czasie? W terenie znacznie szybciej i intensywniej uczy się panowania nad pojazdem niż na drodze. Nie bez powodu wszystkie gwiazdy MotoGP trenują na torach typu dirt track i motocrossowych. Jazda w terenie to także świetny trening kondycyjny.

Próbowaliście? Istnieje wiele możliwości treningu. Począwszy od legalnie przejezdnych dróg polnych, poprzez duże centra treningowe, aż po przygotowane do zawodów tory crossowe.

Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja przyjemność z jazdy w terenie, zapewnimy Ci odpowiednie wyposażenie. W naszej ofercie mamy wybór od przystępnych cenowo marek podstawowych jak MTR i Fastway po renomowanych specjalistów jak Alpinestars, Fox i O'Neal.


Technika enduro i motocross

Jeśli niestraszny Ci brud, tutaj Ci go nie zabraknie. Jazda w terenie oznacza więc także większe nakłady na czyszczenie i pielęgnację, konserwację i naprawy, zużycie i części zamienne. Na szczęście Louis ma swojej ofercie odpowiednio duży asortyment.


Odzież do enduro i motocrossu

Wymagania dotyczące sprzętu ochronnego są zdecydowanie inne niż w przypadku kierowców drogowych. Upadki są po prostu częścią off-roadingu. Prędkości są za to zazwyczaj dużo niższe. W tym przypadku mniejszy nacisk kładzie się na odporność na ścieranie, a większy na ochronę przed uderzeniami. A ponieważ jazda po dzikim podłożu jest również wymagająca fizycznie, odzież terenowa musi być jak najbardziej przewiewna.

Kaski do enduro i motocrossu

Okulary do enduro i motocrossu

Rękawice do enduro i motocrossu

Buty z cholewami do enduro i motocrossu

Ochraniacze do enduro i Motocrossu

Odzież do enduro i motocrossu