Contact

Chcesz zadać jakieś ogólne pytanie? Masz pytanie dotyczące Twojego zamówienia? Chcesz nam przekazać słowa krytyki? A może po prostu chcesz się z nami podzielić swoją opinią? Skontaktuj się z nami.

Sposoby kontaktu

Telefon
22 1041 667
E-mail
service@louis.pl
Poczta
Detlev Louis
Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH
21027 Hamburg

Formularz kontaktowy

info

W przypadku pytań dotyczących zamówienia prosimy o podanie adresu do korespondencji lub zarejestrowanie się w "Mój Louis" przed wypełnieniem formularza.

Twoje dane
Newsletter

Na życzenie poinformujemy Cię pocztą elektroniczną o aktualnych ofertach i okazjach specjalnych. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera Louis.
Więcej informacji o newsletterze Louis.

Informacja: Newsletter Louis

Co 14 dni wysyłamy bezpłatny newsletter, w którym informujemy Cię o ofertach, ostatnich sztukach towaru i specjalnych okazjach. Otrzymasz także zaproszenia na nasze wydarzenia lokalne i możesz skorzystać z bonów rabatowych.

Numer kontrolny

Nowy kod captcha

*Pola obowiązkowe

Sposób postępowania z wprowadzonymi tu przez Ciebie danymi kontaktowymi i innymi danymi został opisany w punkcie Ochrona danych.W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony Twoich danych osobowych wszystkie dane są przekazywane w formie zaszyfrowanej z wykorzystaniem technologii SSL.