WALTHER

Walther Nóż ratowniczy

Art. No. 10002538
(2)

136,70 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Walther Nóż ratowniczy

WALTHER Rescue Knife

Ten nóż może uratować życie!
Duża, powlekana na czarno głownia ze stali 440 ze szlifem falistym na końcowej 1/3 części ostrza umożliwia niezawodne przecinanie lin i pasów. Łatwe i szybkie rozkładanie, także w rękawicach, jest zapewniane przez znajdujący się na grzbiecie głowni "flipper". Nóż Walther Rescue Knife jest blokowany za pośrednictwem mechanizmu Liner Lock. Z rękojeścią są zintegrowane przecinak do pasów i zbijak do szyb, które mogą być nieodzowne w sytuacji awaryjnej.
W celu zapewnienia lepszej widoczności w ciemnościach obie okładziny rękojeści tego noża są wyposażone w gumowe wkładki w kolorze żółtym oraz trzy fluorescencyjne kropki. Dostawa obejmuje etui na pasek z wytrzymałej kordury z linką mocującą.

Pozostałe funkcje:
Klips do noszenia
Ucho na pasek np. na łańcuszek do noża

Wymiary:
Długość całkowita: 223 mm (rozłożony), 130 mm (złożony)
Długość głowni: 95 mm
Masa: 162 g

Zgodnie z § 42a niemieckiej ustawy o posiadaniu broni w Niemczech jest zabronione noszenie przy sobie następujących przedmiotów: Broń sieczna i kłująca, noże blokowane jednoręcznie (noże rozkładane jednoręcznie), noże ze stałą głownią o długości przekraczającej 12 cm. Noszenie przy sobie noży tego rodzaju jest jednak dozwolone, jeżeli zachodzi uzasadniony interes. Uzasadniony interes zachodzi w szczególności wtedy, gdy noszenie tych przedmiotów ma związek z wykonywanym zawodem, służy do celów związanych z pielęgnowaniem tradycji, sportem lub służy do powszechnie uznawanego celu.
Ważna informacja dla podróżujących za granicę: Przed wyruszeniem w podróż do innych krajów należy poinformować się o obowiązujących w nich przepisach dotyczących noszenia noży. Prawo zagraniczne może w znacznym stopniu różnić się od prawodawstwa niemieckiego. W niektórych przypadkach wykroczenia są karane wysokimi grzywnami, a nawet karami pozbawienia wolności!

Informacja dot. zamówień z zagranicy:
Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z obowiązującymi w swoim kraju przepisami prawnymi dotyczącymi importu oraz noszenia noży rozkładanych jednoręcznie lub noży ze stałą głownią. W niektórych przypadkach wykroczenia są karane wysokimi grzywnami, a nawet karami pozbawienia wolności!

Dokumenty (1)
Opinie (2)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
NÓŻ RATOWNICZY WALTHER - Z ETUI CZARNY/ŻÓŁTY Art. No.: 10002538 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 136,70 zł 1 Promocje: