WALTHER

Walther Nóż ratowniczy

Art. No. 10002538
(1)

135,90 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 1-3 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Do przelicznika walut
Opis

Walther Nóż ratowniczy

WALTHER Rescue Knife

Ten nóż może uratować życie!
Duża, powlekana na czarno głownia ze stali 440 ze szlifem falistym na końcowej 1/3 części ostrza umożliwia niezawodne przecinanie lin i pasów. Łatwe i szybkie rozkładanie, także w rękawicach, jest zapewniane przez znajdujący się na grzbiecie głowni "flipper". Nóż Walther Rescue Knife jest blokowany za pośrednictwem mechanizmu Liner Lock. Z rękojeścią są zintegrowane przecinak do pasów i zbijak do szyb, które mogą być nieodzowne w sytuacji awaryjnej.
W celu zapewnienia lepszej widoczności w ciemnościach obie okładziny rękojeści tego noża są wyposażone w gumowe wkładki w kolorze żółtym oraz trzy fluorescencyjne kropki. Dostawa obejmuje etui na pasek z wytrzymałej kordury z linką mocującą.

Pozostałe funkcje:
Klips do noszenia
Ucho na pasek np. na łańcuszek do noża

Wymiary:
Długość całkowita: 223 mm (rozłożony), 130 mm (złożony)
Długość głowni: 95 mm
Masa: 162 g

Zgodnie z § 42a niemieckiej ustawy o posiadaniu broni w Niemczech jest zabronione noszenie przy sobie następujących przedmiotów: Broń sieczna i kłująca, noże blokowane jednoręcznie (noże rozkładane jednoręcznie), noże ze stałą głownią o długości przekraczającej 12 cm. Noszenie przy sobie noży tego rodzaju jest jednak dozwolone, jeżeli zachodzi uzasadniony interes. Uzasadniony interes zachodzi w szczególności wtedy, gdy noszenie tych przedmiotów ma związek z wykonywanym zawodem, służy do celów związanych z pielęgnowaniem tradycji, sportem lub służy do powszechnie uznawanego celu.
Ważna informacja dla podróżujących za granicę: Przed wyruszeniem w podróż do innych krajów należy poinformować się o obowiązujących w nich przepisach dotyczących noszenia noży. Prawo zagraniczne może w znacznym stopniu różnić się od prawodawstwa niemieckiego. W niektórych przypadkach wykroczenia są karane wysokimi grzywnami, a nawet karami pozbawienia wolności!

Informacja dot. zamówień z zagranicy:
Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z obowiązującymi w swoim kraju przepisami prawnymi dotyczącymi importu oraz noszenia noży rozkładanych jednoręcznie lub noży ze stałą głownią. W niektórych przypadkach wykroczenia są karane wysokimi grzywnami, a nawet karami pozbawienia wolności!

Dokumenty (1)
Opinie (1)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
NÓŻ RATOWNICZY WALTHER - Z ETUI CZARNY/ŻÓŁTY Art. No.: 10002538 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 1-3 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 135,90 zł 1 Promocje: