WALTHER

WALTHER BLACK TAC TANTO NÓŻ SKŁADANY, Z ETUI

Art. No. 10002431
(33)

113,88  2 95,48 1 (-16%)
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

2 Porównanie ceny z ubiegłoroczną ceną w serwisie Louis.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

WALTHER BLACK TAC TANTO NÓŻ SKŁADANY, Z ETUI

Nóż składany WALTHER Black Tac Tanto:

Ten okazały, rozkładany jednoręcznie nóż jest wyposażony w blokadę oraz wystający "nosek/flipper" na nasadzie głowni w roli dodatkowej pomocy w rozkładaniu noża. Za jego pomocą złożona głownia (stal nierdzewna 440) może zostać rozłożona przy użyciu palca wskazującego. Po rozłożeniu noża "nosek/flipper" służy dodatkowo jako jednostronny jelec i zawsze daje gwarancję bezpiecznego chwytu. Matowoczarna, masywna głownia z częściowym szlifem falistym podkreśla śmiały wygląd noża. Rękojeść noża jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Dostawa obejmuje etui na pasek z wytrzymałej kordury z linką mocującą.

Pozostałe funkcje:

  • Klips do noszenia
  • Zintegrowany zbijak do szyb
  • Ucho na pasek np. na łańcuszek do noża

Wymiary:

  • Długość całkowita: 223 mm (rozłożony), 130 mm (złożony)
  • Długość głowni: 100 mm
  • Masa: 204 g

Zgodnie z § 42a niemieckiej ustawy o posiadaniu broni w Niemczech jest zabronione noszenie przy sobie następujących przedmiotów: Broń sieczna i kłująca, noże blokowane jednoręcznie (noże rozkładane jednoręcznie), noże ze stałą głownią o długości przekraczającej 12 cm. Noszenie przy sobie noży tego rodzaju jest jednak dozwolone, jeżeli zachodzi uzasadniony interes. Uzasadniony interes zachodzi w szczególności wtedy, gdy noszenie tych przedmiotów ma związek z wykonywanym zawodem, służy do celów związanych z pielęgnowaniem tradycji, sportem lub służy do powszechnie uznawanego celu.
Ważna informacja dla podróżujących za granicę: Przed wyruszeniem w podróż do innych krajów należy poinformować się o obowiązujących w nich przepisach dotyczących noszenia noży. Prawo zagraniczne może w znacznym stopniu różnić się od prawodawstwa niemieckiego. W niektórych przypadkach wykroczenia są karane wysokimi grzywnami, a nawet karami pozbawienia wolności!

Informacja dot. zamówień z zagranicy:
Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z obowiązującymi w swoim kraju przepisami prawnymi dotyczącymi importu oraz noszenia noży rozkładanych jednoręcznie lub noży ze stałą głownią. W niektórych przypadkach wykroczenia są karane wysokimi grzywnami, a nawet karami pozbawienia wolności!

Dokumenty (1)
Opinie (33)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
NÓŻ SKŁ. WALTHER BLACK - TAC TANTO, Z ETUI Art. No.: 10002431 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 113,88 zł1 2 95,48 zł 1 Promocje:

2 Porównanie ceny z ubiegłoroczną ceną w serwisie Louis.

Raporty z testów (2)
MOTORRAD Wydanie 26-2011

W numerze 26/2011 czasopismo "Motorrad" zamieściło raport z testów dwunastu różnych noży motocyklowych. Model Walther Blacktac Tanto otrzymał ocenę DOBRĄ. Pozytywnie wyróżniono takie cechy jak:

- wysoka wartość użytkowa dzięki szlifowi falistemu i długości ostrza
- długa rękojeść świetnie leży w dłoni

(dziewięć z testowanych noży otrzymało ocenę dobrą, dwa bardzo dobrą)

PS Wydanie 03-2010

W numerze 03/2010 czasopismo PS zamieściło raport z indywidualnego testu noża składanego Walther i przyznało mu ocenę DOBRĄ. Pozytywnie wyróżniono takie cechy jak:

- niesamowite wykonanie
- ząbki i ostrze bardzo ostre w stanie fabrycznym
- można go bez problemu naostrzyć