Rothewald

Rothewald analog. miernik ciśnienia opon z miernikiem głębokości bieżnika

Art. No. 10003473
(30)

91,65 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Rothewald analog. miernik ciśnienia opon z miernikiem głębokości bieżnika

Jeśli przed wyjazdem chcesz szybko sprawdzić ciśnienie w oponach i zmierzyć głębokość bieżnika, możesz w wygodny sposób zrobić to za pomocą miernika ciśnienia Rothewald.


Przyrząd precyzyjnie wyświetla ciśnienie powietrza za pomocą analogowego czujnika zegarowego w jakości warsztatowej i jest także wyposażony w trzpień do pomiaru głębokości bieżnika opony.

  • Zakres pomiarowy ciśnienia powietrza od 0 do 5 barów w krokach co 0,1.
  • Z zaworem do powolnego spuszczania nadmiaru powietrza
  • Zakres pomiarowy głębokości bieżnika od 1 do 11 mm w krokach co 1 mm.
  • Odporna na uderzenia obudowa z tuleją gumową
  • Średnica: ok. 67 mm.
  • Z elastycznym wężem o długości ok. 40 cm
Opinie (30)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
MIERNIK CIŚN. ROTHEWALD - Z TRZP. POMIAR. I WĘŻEM Art. No.: 10003473 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 91,65 zł 1 Promocje:
Raporty z testów (3)
MOTORRAD Wydanie 5-2014

W numerze 5/2014 czasopismo "Motorrad" zaprezentowało różne mierniki ciśnienia w oponach. Analogowy miernik ciśnienia w oponach firmy Rothewald uzyskał ocenę BARDZO DOBRĄ. Pozytywnie wyróżniono takie cechy jak:

- stylowy zegar analogowy
- jeden z najdokładniejszych spośród testowanych urządzeń
- porządne wykonanie
- doskonały do warsztatu hobbysty

(cztery z czternastu testowanych produktów otrzymały ocenę bardzo dobrą)

PS Wydanie 11-2013

W numerze 11/2013 czasopismo PS zamieściło raport z testów osiemnastu różnych mierników ciśnienia w oponach. Analogowy miernik ciśnienia w oponach firmy Rothewald uzyskał ocenę DOBRĄ i zdobył 46 z 50 możliwych do uzyskania punktów. Pozytywnie wyróżniono takie cechy jak:

- bardzo dobre wyniki pomiaru
- dobra czytelność wyświetlacza
- dobre osadzenie podłączenia

(sześć innych produktów otrzymało ocenę dobrą, a dwa bardzo dobrą)

MOTORRAD NEWS Wydanie 01-2010

W numerze 01/2010 czasopismo "Motorrad News" zamieściło raport z testu indywidualnego analogowego miernika ciśnienia w oponach firmy Rothewald. Poniżej wyciąg z wniosków:

"Miernik ciśnienia w oponach firmy Louis to praktyczny towarzysz podróży, kiedy ciśnienie trzeba dostosowywać do nawierzchni. Miernik wyposażony jest w solidną obudowę metalową z gumowym płaszczem umożliwiającym pewny chwyt, posiada także mocne przyłącza".
"Kto sięgnie po (...) wariant z przewodem w elastycznym oplocie stalowym, za pomocą końcówki 45 stopni z łatwością dostanie się do wentyli. Gwoździem programu miernika ciśnienia w oponach firmy Louis jest metalowa wskazówka, precyzyjnie wskazująca głębokość bieżnika opony. Barwne oznaczenie na tarczy miernika wskazuje przepisową głębokość minimalną, a jego wartość jest dziecinnie łatwa do odczytania".