PROCYCLE

Procycle spray naprawczy 400 ml

Art. No. 10004874
(36)

Cena podstawowa: 1 l = 57,60 zł
23,04 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Procycle spray naprawczy 400 ml

A niech to! Guma! Nie martw się, w mgnieniu oka pomoże Ci spray naprawczy Procycle. Dzięki niemu szybko, łatwo i bez brudzenia naprawisz małe dziury w oponach bez konieczności demontażu koła. Spray dzięki specjalnej formule szczelnie zamyka dziurę w oponie, jednocześnie dopompowując ją za pomocą sprężonego gazu, który jest zawarty w aerozolu.


Spray naprawczy Procycle jest odpowiedni do wszystkich typów opon (z dętką i bez) np. rowerów, motocykli, samochodów osobowych, przyczep kempingowych itp. Jest on produkowany na bazie lateksu, dzięki czemu jest absolutnie nieszkodliwy dla opon i felg. Dlatego też nie powinno go zabraknąć podczas żadnej podróży! Odporny na mróz do -5°C!

Produkowany i butelkowany w Niemczech przez producentów wyrobów markowych.

Zawartość: 400 ml

Po użyciu należy powoli dojechać do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego i wymienić oponę. Spray jest przeznaczony wyłącznie do napraw tymczasowych

Użytkowanie:

W miarę możliwości usuń ciało obce, które spowodowało szkodę. W przypadku temperatur poniżej 5 stopni Celsjusza ogrzewaj spray np. pod kurtką przez co najmniej 2 minuty.

Całkowicie spuść powietrze z opony. Wyciągnij wentyl opony do połowy wysokości felgi. Silnie potrząsaj puszką przez co najmniej 1 minutę. Następnie zdejmij płytkę ochronną z główki rozpylacza. Mocno przykręć złącze na końcu przezroczystego wężyka do oczyszczonego wentyla opony. Przytrzymaj puszkę w pozycji pionowej i mocno naciśnij palcem wskazującym główkę rozpylacza, dozując spray do momentu prawidłowego napompowania opony.

Ostrożnie kontynuuj jazdę z umiarkowaną prędkością (maks. 50 km/h), aby produkt mógł równomiernie rozprowadzić się wewnątrz opony. Udaj się bezpośrednio do najbliższego specjalistycznego warsztatu i zleć wymianę uszkodzonej opony - spray nie jest przeznaczony do naprawy opon na stałe!

Podczas jazdy często sprawdzaj, czy opona utrzymuje ciśnienie, jedź w sposób ostrożny i dostosowany do sytuacji. Jeśli musisz pokonać z uszkodzoną oponą dłuższy dystans, w miarę możliwości po każdych 10 km spuszczaj gaz sprayu naprawczego z opony i pompuj ją w normalny sposób powietrzem.

Nie używaj sprayu, jeżeli uszkodzony jest wentyl lub większe uszkodzenia, takie jak np. podłużne pęknięcie, występują na oponie/dętce. Spray uszczelnia tylko uszkodzenia punktowe (np. otwór spowodowany przez gwóźdź).

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.

Dokumenty (1)
Opinie (36)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
SPRAY NAPRAWCZY PROCYCLE - OBJĘTOŚĆ: 400 ML Art. No.: 10004874 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 23,04 zł 1 Cena podstawowa:
1 l = 57,60 1
Promocje: