PROCYCLE

Procycle Motor-Start-Fix 300 ml

Art. No. 10004880
(2)

Cena podstawowa: 1 l = 121,53 zł
36,46 1
Dostawa tego produktu do wybranego przez Ciebie kraju jest niestety niemożliwa.
Dostawa niemożliwa

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Procycle Motor-Start-Fix 300 ml

PROCYCLE Motor-Start-Fix:

Procycle Motor-Start-Fix to optymalny środek pomocniczy ułatwiający rozruch zimnego silnika przeznaczony do "dychawicznych" 2- lub 4-suwowych silników spalinowych, np. w przypadku (skrajnie) niskich temperatur, wilgotności, wilgotnych świec zapłonowych oraz słabego akumulatora. Umożliwia łagodny, delikatny i niezawodny zapłon, jest również ekonomiczny w użytkowaniu. Jest również doskonały do stosowania po dłuższych postojach. Preparat Procycle Motor-Start-Fix nadaje się do silników wysokoprężnych i benzynowych, np. do motocykli, motorowerów, samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, łodzi, pił silnikowych, kosiarek, pomp i agregatów. Nie powoduje uszkodzeń metali, odpornych na działanie benzyny lakierów, tworzyw sztucznych ani gumy.

Pojemność: 300 ml

Stosowanie:
Wystarczy bezpośrednio wtrysnąć preparat Procycle Motor-Start-Fix do filtra powietrza lub przewodu wlotowego, po czym niezwłocznie uruchomić silnik. Ilość wtryskiwanego preparatu jest uzależniona od wielkości silnika. W przypadku małych silników (np. kosiarek) należy nacisnąć głowicę rozpylającą i przytrzymać naciśniętą przez mniej więcej sekundę. W przypadku silników samochodów osobowych o pojemności od 1 do 2 litrów preparat należy wtryskiwać przez ok. 3 sekundy. Silniki wysokoprężne należy uruchamiać z całkowicie wciśniętym pedałem gazu. Czynność należy powtórzyć, jeżeli maszyna nie uruchomi się bądź zatrzyma się po kilku pierwszych suwach roboczych.

Niebezpieczeństwo. Może tworzyć wybuchowe nadtlenki Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa silnie drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Szkodliwy dla organizmów wodnych, powoduje długotrwałe niekorzystne skutki.

Dokumenty (2)
Opinie (2)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
PROCYCLE MOTOR-START-FIX - POJEMNOŚĆ: 300 ML Art. No.: 10004880 Dostępność:
Dostawa tego produktu do wybranego przez Ciebie kraju jest niestety niemożliwa.
Dostawa niemożliwa
Cena : 36,46 zł 1 Cena podstawowa:
1 l = 121,53 1
Promocje: