PROCYCLE

Procycle Koncentrat środka przeciw zamarzaniu do chłodnic 1 litr

Art. No. 10004869
(11)

36,53 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Procycle Koncentrat środka przeciw zamarzaniu do chłodnic 1 litr

Koncentrat środka przeciw zamarzaniu do chłodnic PROCYCLE to środek przeciw zamarzaniu oraz środek antykorozyjny z najnowocześniejszymi dodatkami antykorozyjnymi do silników samochodów osobowych, motocykli oraz skuterów, które są wykonane z aluminium / metali lekkich lub odlewów żeliwnych.

Nadaje się do całorocznego stosowania i spełnia aktualne wymagania producentów pojazdów.

Koncentrat środka przeciw zamarzaniu do chłodnic PROCYCLE jest niepieniący, zapobiega powstawaniu osadów w układzie chłodzenia i jest neutralny wobec metali, elementów gumowych oraz uszczelek.

Pozostałe informacje szczegółowe:

  • Nie zawiera azotanów
  • Nie zawiera aminów
  • Nie zawiera fosforanów
  • Zawiera krzemiany

Stosowanie:

  • Uzupełnianie płynu chłodniczego:

Poczekać na ostygnięcie płynu chłodniczego w układzie, otworzyć zbiornik (należy przy tym koniecznie przestrzegać informacji ostrzegawczej producenta pojazdu - niebezpieczeństwo poparzenia!). Wymieszać koncentrat środka przeciw zamarzaniu do chłodnic PROCYCLE ze świeżą wodą wodociągową lub najlepiej z wodą demineralizowaną (wyjątkowo ubogą w wapń) zgodnie z tabelą mieszania. Wlać płyn chłodniczy. W razie potrzeby sprawdzić, dlaczego w układzie brakowało płynu chłodniczego.

  • Wymiana płynu chłodniczego:

Spuścić schłodzony płyn chłodniczy z układu (należy przy tym koniecznie przestrzegać informacji ostrzegawczej producenta pojazdu - niebezpieczeństwo poparzenia!). Ewentualnie w razie podejrzenia zanieczyszczenia wyczyścić/wypłukać układ chłodzenia. Wymieszać koncentrat środka przeciw zamarzaniu do chłodnic PROCYCLE ze świeżą wodą wodociągową lub najlepiej z wodą demineralizowaną (wyjątkowo ubogą w wapń) zgodnie z tabelą mieszania. Wlać płyn chłodniczy.
Uruchomić silnik i ogrzewanie (samochód osobowy) aż do chwili osiągnięcia temperatury roboczej, odpowietrzyć układ chłodzenia. Uwaga: podczas odpowietrzania obiegu chłodzenia należy koniecznie przestrzegać informacji znajdujących się w instrukcji obsługi i konserwacji swojego pojazdu. Nieprawidłowo odpowietrzony obieg wody chłodzącej może prowadzić do przegrzewania silnika lub nieprawidłowego działania ogrzewania (samochód osobowy).

  • Specyfikacja:

ASTM D 3306 (USA), SAE J 1034 (USA), BS 6580 (UK), O-Norm V5123, AFNOR NF R 15-601 (Francja), ÖNORM V 5123 (Austria), UNE 26-361 (Hiszpania), CUNA NC 956-16 (Włochy). Produkt zawiera krzemiany, ale nie zawiera azotanów.

  • Tabela mieszania:

1 część koncentratu środka przeciw zamarzaniu: 1 część wody = do ok. -38°C
1 część koncentratu środka przeciw zamarzaniu: 2 części wody = do ok. -17°C
1 część koncentratu środka przeciw zamarzaniu: 3 części wody = do ok. -11°C

Pojemność: 1 litr koncentratu

Uwaga. Działa szkodliwie po połknięciu. Działa silnie drażniąco na oczy.

Dokumenty (2)
Opinie (11)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
KONC. ŚR. PRZ. ZAM. DO - KONCENTRAT, 1 LITR Art. No.: 10004869 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 36,53 zł 1 Promocje: