Motul

Motul RBF 700 FL DOT 4 Racing, płyn hamulcowy, w pełni synt., 0,5 l

Art. No. 10037947
(2)

Cena podstawowa: 1 l = 179,92 zł
89,96 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 1-3 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Do przelicznika walut
Opis

Motul RBF 700 FL DOT 4 Racing, płyn hamulcowy, w pełni synt., 0,5 l

Motul przedstawia: w pełni syntetyczny, wyścigowy płyn hamulcowy RBF 700 Factory Line DOT 4 w pojemniku 0,5 l. Do powstania tego nadzwyczajnego płynu hamulcowego doprowadziły kompleksowe testy oraz doświadczenia gromadzone w sportach wyścigowych. Ten produkt o wysokiej wydajności umożliwia osiąganie maksymalnej i niezmiennej siły hamowania w ekstremalnych warunkach temperaturowych, które układ hamulcowy musi wytrzymywać w sportach wyścigowych.

Płyn Motul RBF 700 FL spełnia wymagania specyfikacji DOT 4 i z tego względu jest wskazany do pojazdów drogowych o wysokiej mocy. Ponadto może być używany w konwencjonalnych systemach sprzęgła hydraulicznego, do których jest zalecany płyn klasy DOT 4.

Płyn Motul RBF 700 FL przewyższa konwencjonalne płyny hamulcowe na bazie poliglikolu (DOT 3, DOT 4)

  • Może być mieszany z wszystkimi płynami hamulcowymi klasy DOT 3, DOT 4 oraz DOT 5.1 na bazie poliglikolu, nie jest to jednak wskazane!
  • Temperatura wrzenia suchego (336°C), która jest skrajnie wysoka w porównaniu z innymi produktami na bazie silikonu bądź poliglikolu, umożliwia bezpieczne hamowanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach eksploatacji
  • Temperatura wrzenia mokrego (205°C), która jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi produktami na bazie silikonu bądź poliglikolu, umożliwia bezpieczne hamowanie nawet w przypadku wysokiej wilgotności powietrza lub podczas wyścigu w deszczu
  • Hamulce doznają bardzo dużych obciążeń termicznych w warunkach eksploatacji w sportach wyścigowych, w związku z czym płyn MOTUL RBF 700 FACTORY LINE musi być kontrolowany co najmniej po każdym 2. wyścigu, a w razie takiej potrzeby wymieniany
  • Płyn hamulcowy wchłania wilgoć z powietrza otoczenia. Powoduje to obniżenie temperatury wrzenia. Dlatego płyn MOTUL RBF 700 FACTORY LINE należy przechowywać wyłącznie w stałych warunkach klimatycznych w szczelnie zamkniętym, oryginalnym pojemniku
  • Pojemność: 0,5 litra

Bardzo ważne:
Płynu hamulcowego Motul RBF 700 FL nie można mieszać z płynami hamulcowymi na bazie silikonu (DOT 5) ani specjalnymi płynami na bazie mineralnej (np. LHM). Płyn może powodować uszkodzenia lakierowanych powierzchni pojazdu oraz powierzchni pojazdu z tworzyw sztucznych. Dokładnie opłukać wodą zwilżone powierzchnie.
W przypadku kontaktu ze skórą również dokładnie opłukać skórę wodą.

Zawiera DWUAMINY. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Dokumenty (2)
Opinie (2)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
PŁYN HAMULCOWY MOTUL RBF - 700 FL, DOT 4, 0,5 L Art. No.: 10037947 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 1-3 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 89,96 zł 1 Cena podstawowa:
1 l = 179,92 1
Promocje: