Louis

Liftstick podnośnik neonowy żółty

Art. No. 10003338
(107)

137,50  2 91,65 1 (-33%)

Cena obowiązuje jeszcze tylko 2 dzień/dni

Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

2 Porównanie ceny z aktualną ceną w serwisie Louis.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Liftstick podnośnik neonowy żółty

Podnośnik motocyklowy Louis "Liftstick"

Ten praktyczny i stabilny podnośnik umożliwia nasmarowanie i skontrolowanie stanu łańcucha napędowego w motocyklach bez stopki centralnej bez czasochłonnego rozstawiania dużych stojaków.
Wystarczy podłożyć podnośnik pod wahacz, zablokować dźwignię hamulca ręcznego za pomocą dołączonego paska i pokręcić mechanizmem podnoszącym. Motocykl opiera się wtedy na przednim kole, stopce bocznej i podnośniku, a zablokowany hamulec uniemożliwia stoczenie się pojazdu. To niezastąpiony towarzysz podróży, niewiele większy od pompki rowerowej!

  • Wypróbowany już tysiące razy!
  • Produkt odpowiedni do wahaczy od wysokości 27,5 cm od podłoża
  • Ze względu na długość dźwigni podnośnik nie nadaje się do chopperów w mocno wysuniętymi stopkami bocznymi
  • Wymiary w stanie złożonym: ok. 31,5 x 9,5 cm
  • Masa: ok. 1000 g
  • Udźwig maks.: 100 kg

Podnośnik montuje się na tylnym wahaczu pojazdu. Aby zapewnić stabilne podparcie, cała szerokość wahacza musi spocząć w gumowanym uchwycie w kształcie litery V. Ponadto wahacz nie może być umieszczony na pojeździe pod dużym kątem. Z tego powodu podnośnik nie nadaje się do wahaczy z podciągiem, wahaczy typu banan i wahaczy trójkątnych!

Dokumenty (2)
Opinie (107)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
LOUIS LIFTSTICK - PODNOŚNIK NEONOWY ŻÓŁTY Art. No.: 10003338 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 137,50 zł1 2 91,65 zł 1 Promocje:

2 Porównanie ceny z aktualną ceną w serwisie Louis.

Raporty z testów (4)
MOTORRAD Wydanie 1-2011

W numerze 1/2011 czasopismo "Motorrad" zaprezentowało różne podnośniki montażowe oraz rolki pod tylne koło. Model Liftstick otrzymał ocenę DOBRĄ. Pozytywnie wyróżniono takie cechy jak:

- nie większy od pompki do kół
- prawdziwa pomoc w drodze

REISE MOTORRAD Wydanie 3-2011

Rekomendacja redakcji Motorrad dla podnośnika Louis Liftstick

Podsumowanie redakcji brzmiało:
"Ciągle natykamy się na pomysły, o których myślimy: hmm - proste, ale genialne! Liftstick firmy Louis to właśnie taki pomysł, znacznie ułatwiający prace konserwacyjne przy łańcuchu i zębatce, a czasami w ogóle je umożliwiający, jeżeli nie dysponujemy stopką centralną.
Mocny, prosty w obsłudze i w bezkonkurencyjnej cenie, bo jego koszt to ułamek ceny zakupu i montażu stopki centralnej".

MOTORRAD NEWS Wydanie 02-2010

W numerze 2/2010 czasopismo "Motorrad News" zamieściło raport z indywidualnego testu indywidualnego podnośnika Louis Liftstick:

"Liftstick firmy Louis ułatwia pielęgnację łańcucha motocykla opartego na stopce bocznej. Po umieszczeniu jaskrawożółtego pomocnika na wahaczu można zmieniać jego wysokość za pomocą trzpienia gwintowanego i w ten sposób unieść motocykl. Całość zabezpiecza się, mocując dźwignię hamulca ręcznego za pomocą dołączonego paska. W ten sposób można obracać tylne koło ręką i bez problemu wyczyścić łańcuch. Prawdziwe żółte ułatwienie za 30,- EUR".