KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
KETTENMAX PREMIUM URZ.
Kettenmax-Premium

Kettenmax Premium Urządzenie do czyszczenia i smarowania łańcuchów

Art. No. 10003115
(69)

251,94 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Kettenmax Premium Urządzenie do czyszczenia i smarowania łańcuchów

Kompletna pielęgnacja łańcucha na najwyższym poziomie: to idea przewodnia urządzenia do czyszczenia i smarowania Kettenmax *Premium*. Albowiem nabywca tego urządzenia otrzymuje kompletny system wraz z niezbędnym środkiem do czyszczenia w płynie S100 (250 ml) oraz sprayem do łańcuchów (75 ml).

Urządzenie Kettenmax *Premium* jest wykonane z materiału o wysokiej jakości, ma bardzo stabilną konstrukcję i odznacza się długą żywotnością. Zatrzask umożliwia bezproblemowe mocowanie urządzenia. Urządzenie ma kompaktowe wymiary, co umożliwia bardzo proste zakładanie na łańcuch, nawet w obszarze obręczy koła. Urządzenie jest wyposażone w szczotki pasujące do każdego łańcucha (łącznie 21 sztuk). Dobór szczotek odbywa się na podstawie dołączonych szablonów. Worek zbierający na nadmiarową ilość środka do czyszczenia i środka smarowego jest mocowany bezpośrednio na urządzeniu Kettenmax. Perfekcyjne rozwiązanie do ekologicznej utylizacji resztek. Worek zbierający stanowi produkt wielokrotnego użytku.

 • Zakres dostawy:

1 miska górna, 1 miska dolna z zakrętką na worek zbierający, 3 dwurzędowe szczotki natryskowe, 4 boczne szczotki czyszczące (czerwona podstawa), 4 boczne szczotki czyszczące (zielona podstawa), 4 boczne szczotki czyszczące (niebieska podstawa), 4 boczne szczotki czyszczące (czarna podstawa), 2 zgarniacze szczotkowe, 3 gwintowane złączki wkręcane, 1 zamknięcie gumowe, 1 worek zbierający z zakrętką, 1 adapter smarujący, 1 duży hak do zawieszania, 2 małe haki do zawieszania, 2 sznurki do zawieszania z zatrzaskiem, 1 długi wąż połączeniowy, 2 krótkie węże połączeniowe, 1 rozdzielacz Y, szablony łańcuchów, zakrętka ze złączką przyłączeniową węża, 1 środek do czyszczenia łańcuchów S100 250 ml, 1 spray do łańcuchów S100 (Zawierają węglowodory).

Bardzo ważne:
Urządzenie Kettenmax można stosować z niemal wszystkimi napędzanymi łańcuchami motocyklami. Znane są następujące wyjątki:
Kawasaki VN800, Kawasaki ZZR 1100, Honda Shadow 600

Zalety w przypadku łańcucha pielęgnowanego za pomocą urządzenia Kettenmax *Premium*:

 • Cały zespół napędowy (łańcuch i zębnik) jest perfekcyjnie czyszczony, smarowany i chroniony przed rdzą
 • Wydłużenie żywotności o 200-300%, a tym samym oszczędność kosztów
 • Wyraźnie niższe koszty konserwacji. Wydłużenie łańcucha pielęgnowanego za pomocą urządzenia Kettenmax jest o 30% mniejsze, a to oznacza o wiele więcej kilometrów przed kolejnym naciąganiem.
 • Więcej mocy na tylnym kole. Tarcie łańcucha stanowi przyczynę utraty mocy pomiędzy silnikiem a oponami. Pielęgnacja z użyciem urządzenia Kettenmax znacznie redukuje tarcie i pozwala na przeniesienie większej liczby koni mechanicznych na tylne koło
 • Środek smarowy nie jest odwirowywany na oponę tylnego koła. Z jednej strony efekt ten jest zapewniany przez dawkowane natryskiwanie niewielkich ilości środka smarowego, z drugiej strony przez precyzyjne nanoszenie i rozprowadzanie. Rozwiązanie przetestowane w sportach wyścigowych
 • Rama i obręcz koła nie są spryskiwane środkiem smarowym. Środek smarowy (spray) przedostaje się za pośrednictwem systemu Kettenmax bezpośrednio na wewnętrzną stronę łańcucha
 • Minimalne zużycie środków czyszczących i smarowych. Wszystko dociera tam, gdzie działa. Nic nie chybia celu. A to pomaga oszczędzać pieniądze i chronić środowisko naturalne
 • W nagrodę za pielęgnację zyskuje się precyzyjne operacje przełączania z minimalnym użyciem siły
 • Lekki bieg łańcucha, łatwiejsze przełączanie. Pielęgnacja za pomocą urządzenia Kettenmax zapobiega biciu, chrzęszczeniu i skrzypieniu łańcucha. Cichy szum łańcucha i zwiększone bezpieczeństwo. Niedostateczna bądź wyłącznie powierzchowna pielęgnacja stanowi najczęstszą przyczynę zerwania łańcucha. Zwiększone tarcie i wysoka temperatura prowadzą do przedwczesnego zużycia oraz osłabienia łańcucha. Pielęgnacja za pomocą urządzenia Kettenmax skutecznie zapobiega temu zjawisku i tym samym istotnie przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Powoduje podrażnienia skóry. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera kwasy tłuszczowe, produkty reakcji oleju talowego z kwasem borowym (H3BO3) i dietanoloaminę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Dokumenty (2)
Opinie (69)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
URZ. DO CZYSZCZ. I SMAR. - ŁAŃC. KETTENMAX PREMIUM Art. No.: 10003115 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 251,94 zł 1 Promocje:
Raporty z testów (3)
MOTORRAD Wydanie 07-2020

W numerze 7/2020 czasopismo Motorrad zamieściło raport z testów różnych sprayów do łańcuchów. Biały spray do łańcuchów S100 otrzymał wyróżnienie ZWYCIĘZCA TESTU / BARDZO DOBRY. Pozytywnie wyróżniono takie cechy jak:

- wyróżniająca się skuteczność smarowania
- brudzenie ograniczone w wystarczającym stopniu
- bardzo dobra ochrona antykorozyjna
- bardzo dobra zdolność penetracji

(siedem z testowanych produktów otrzymało ocenę dobrą, a trzy bardzo dobrą)

MOPPED Wydanie 07-2007

Podsumowanie z czasopisma "mopped":

 • Świetna sprawa dla osób jeżdżących dużo i kierowców całorocznych. Teraz jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika...
MOTORRADFAHRER Wydanie 06-2007

Podsumowanie z czasopisma "Motorradfahrer":

 • "Czyszczenie łańcucha nie jest absolutną koniecznością, ale regularne smarowanie już tak. Kettenmax robi obie te rzeczy i jest całkowicie zadowalający z punktu widzenia ekologii i ekonomiczności...".