ThoMar

Absorbin-V Środek wiążący olej i chemikalia, 1 kg

Art. No. 10004839
(1)

Cena podstawowa: 1 kg = 36,46 zł
36,46 1
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Absorbin-V Środek wiążący olej i chemikalia, 1 kg

Środek wiążący olej i chemikalia Absorbin-V:

1. Posypać
2. Pozostawić w celu zadziałania środka
3. Zutylizować

Korzyści:

  • Wiąże olej, benzynę, olej napędowy, olej silnikowy, kwas akumulatorowy, płyny chłodnicze i chemikalia
  • Ekologiczny: zapobiega skażeniu gruntów oraz wód gruntowych ze względu na natychmiastowe wchłanianie cieczy.
  • Bezpieczny, niezwykle odporny na ślizganie i nacisk, niskopylący, umożliwia posypywanie, nie klei się ani nie rozsmarowuje.
  • Oryginalny, niepalny środek wiążący, stosowany przez policję oraz straż pożarną.
  • Szybko i niezawodnie - natychmiast i bezpiecznie wiąże wszystkie ciecze we wnętrzu ziaren. Wchłaniane są nawet te ciecze, które wsiąknęły w betonowe podłoże.
  • Z atestem państwowym: środek Absorbin-V spełnił surowe kryteria kontroli niemieckiego Instytutu Badań Materiałowych (Material-Prüfungsanstalt [MPA] NRW). Jest dopuszczony jako środek wiążący olej typu III R i spełnia wymagania stawiane wobec środków wiążących chemikalia przez niemiecki Federalny Urząd Ochrony Środowiska (marzec 2001). Dzięki wszechstronności środka Absorbin-V nie potrzeba już żadnych innych środków wiążących.
  • Produkt wielofunkcyjny - możliwość stosowania także jako środek o właściwościach wiążących zapachy, granulat do roślin oraz środek antypoślizgowy.

Sposób działania:

Plamy oleju mogą pojawić się szybko, niezależnie od tego, czy zdarza się to w trakcie wymiany oleju w samochodzie, motocyklu bądź w kotłowni. Usuwanie takich plam jest często bardzo kłopotliwe i czasochłonne. Absorbin-V to produkt do usuwania olejów silnikowych, paliw i środków smarowych, olejów napędowych, benzyny lub chemikaliów, takich jak np. kwas z akumulatora samochodowego. Absorbin-V bez trudu i pewnie wiąże ciecze w swoich ziarnach, dając gwarancję ich szybkiej i wygodnej utylizacji. Bardzo wysoka chłonność oznacza niewielką ilość potrzebnego materiału i małą ilość odpadów.

Nie dochodzi do skażenia gleby ani wód gruntowych. Brak szkód w środowisku naturalnym.

Pojemność: 1 kg

Instrukcja użytkowania w przypadku zanieczyszczenia olejem lub chemikaliami:

1 kg środka Absorbin-V wiąże ok. 0,9 litra oleju i do 1,5 litra chemikaliów (np. kwasu).

Wystarczy po prostu posypać olej/chemikalia, pozostawić do zadziałania, zmieść i zutylizować. Czas działania jest uzależniony od przeznaczonej do wchłonięcia cieczy. Jeżeli pozostały resztki, czynność powtórzyć. Unikać bezpośredniego kontaktu skóry ze szkodliwymi substancjami.

Porady dotyczące utylizacji:

Sposób utylizacji jest uzależniony od przeznaczonej do wchłonięcia substancji. Nasycony szkodliwymi substancjami granulat nie może być usuwany łącznie z odpadami domowymi. Należy przestrzegać przepisów lokalnego przedsiębiorstwa utylizacji odpadów.

Dokumenty (1)
Opinie (1)
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
ŚR. WIĄŻACY OLEJ THOMAR - ABSORBIN-V, 1 KG Art. No.: 10004839 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 36,46 zł 1 Cena podstawowa:
1 kg = 36,46 1
Promocje: